Zwalczanie pcheł

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie pcheł

CAŁA PRAWDA O PCHŁACH.

Po pierwsze: pchły to nie przeszłość – atakują także i dzisiaj!
Po drugie: ich obecność wcale nie jest uzależniona tylko od brudu i zarazków.
Po trzecie: pchły naszych pupilów domowych różnią się od tych, które atakują ludzi.

SKĄD SIĘ BIORĄ?

Jeśli zauważyłeś, że Twój czworonożny przyjaciel drapie się i wyraźnie cierpi z powodu pcheł, możesz śmiało podejrzewać, że zaraził się nimi podczas kontaktu z innym czworonogiem, a nawet w trakcie zwykłego spaceru w parku. Pchły zwierzęce czekają też ukryte w trawach i ściółkach.

Natomiast pchły ludzkie – choć obecnie występują coraz rzadziej – przenoszą się głównie podczas doraźnego kontaktu. Możesz się ich nabawić także podczas pobytu w placówkach, gdzie ciągle następuje duża migracja ludzi lub nawet autobusie.

JAK Z NIMI WALCZYĆ?

Przede wszystkim należy zadbać o higienę swoją i swojego pupila. Pamiętaj, aby regularnie czyścić sierść swojego zwierzaka nawet po kilkuminutowym spacerze w parku.

A jeśli już pchły zaatakowały, to działaj rozsądnie – tzn., że wybieraj tylko te metody, które są naprawdę skuteczne i mają potwierdzone działanie. W ten sposób unikniesz zbędnego wydatku pieniędzy.

TA INFORMACJA BĘDZIE DLA CIEBIE PRZYDATNA.

Tysiące osób zgodnie przyznaje, że dostępne preparaty, szampony, olejki ziołowe, a nawet specjalne obroże, niestety nie działają. Za pomocą tych metod udaje się jedynie w niewielkim stopniu ograniczyć ilość już nabytych pcheł. Jednak wciąż pozostają jaja, z których wykluwają się kolejne insekty. Stosowanie tych metod jest zwykłą walką z wiatrakami i stratą pieniędzy…

A OTO PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE PROBLEMU PCHEŁ.

Aby skutecznie, szybko i trwale pozbyć się pcheł należy przeprowadzić dezynsekcję. Ten zabieg to standard w naszej ofercie usług. Być może o tym nie wiedziałeś, ale prawie codziennie zdarza się nam go przeprowadzać! W ten sposób nasi eksperci pomogli już tysiącom Klientów! Każdemu udzielamy także gwarancji 100% satysfakcji! Bo to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności.

My wierzymy, że jeśli już pojawiają się pchły, to trzeba być dla nich bezwzględnym i wyeliminować nawet pojedyncze insekty ukryte choćby we włóknach dywanu, a Ty?

Zadzwoń lub napisz, jeśli stawiasz na skuteczne i kompleksowe działanie!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści Dezynfeusza pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po Dezynfeusza. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. Dezynfeusz to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.