Odgrzybianie

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne odgrzybianie

Polecamy najlepszy sposób na pozbycie się grzyba ze ściany!

Wśród wielu rozwiązań, które likwidują grzyby, są takie, których efekty zadziwiają nawet nas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłym poszukiwaniom najlepszych metod walki z zagrzybieniem, odnaleźliśmy sposób, który z pewnością Cię nie zawiedzie! Innowacyjna metoda elektroosmozy podbiła rynki europejskie swoją skutecznością. Dołącz więc do tych Klientów, którzy nigdy już nie skonfrontują się z grzybami w swoich domach, a przy okazji zadbali o skuteczną izolację przeciwwilgociową budynku i jego fundamentów.

Elektroosmoza jest rozwiązaniem nie tylko skutecznym, ale również oszczędnym. Na czym właściwie polega metoda elektroosmotyczna? Polega ona na efektywnym zastosowaniu działania praw fizyki, a dokładnie na skorzystaniu z właściwości fal elektromagnetycznych. To właśnie one powodują, że wilgoć wchłaniana przez mury budynku zostaje przekierowana ku dołowi, do gruntu. Dzięki temu grzyby nie mają warunków, by się rozprzestrzeniać i piąć w górę, a te już istniejące po prostu obumierają, ponieważ wilgoć że ścian i fundamentów została usunięta.

Urządzenia do elektroosmozy to profesjonalny, trwały ale prosty sprzęt. Montaż jest niezwykle prosty. Ponadto stacja będzie działać samoistnie, a zużycie przez nią prądu jest minimalne i wynosi maksymalnie 1zł na miesiąc. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie oszczędne i skuteczne rozwiązania w walce z grzybem i wilgocią – to nasza naczelna zasada.

Urządzenia do elektroosmozy to profesjonalny, trwały ale prosty sprzęt. Montaż jest niezwykle prosty. Ponadto stacja będzie działać samoistnie, a zużycie przez nią prądu jest minimalne i wynosi maksymalnie 1zł na miesiąc. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie oszczędne i skuteczne rozwiązania w walce z grzybem i wilgocią – to nasza naczelna zasada.

Jeśli wypróbowałeś już wszystkie metody i żadna z nich nie uwolniła Cię od grzybów i wilgoci, ta z pewnością Cię zadowoli. Skorzystało z niej już tysiące Klientów. Z ich opinii jednoznacznie wynika, że na rynku nie ma lepszej i bardziej innowacyjnej metody od elektroosmozy! Metoda, którą oferujemy jest dodatkowo bezpieczna dla środowiska, dla materiałów budowlanych i zdrowia mieszkańców. Możesz pozbyć się grzybów i wilgoci ze ścian już dziś. Po co zwlekać i narażać się na choroby i alergie?

Elektroosmoza, to sposób na likwidację grzyba i wilgoci, który wyróżnia się:

  • bezpieczeństwem i potwierdzoną skutecznością
  • wieloletnią gwarancją
  • komfortem i prostotą działania
  • oszczędnością
  • bezinwazyjnością i łatwością montażu

Serdecznie zachęcamy do zadawania pytań e-mailowo i telefonicznie.

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści Dezynfeusza pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po Dezynfeusza. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. Dezynfeusz to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.