Skontaktuj się z nami!

Kret w ogrodzie

Choć niniejszy artykuł został opatrzony tytułem „Kret w ogrodzie” wiadomo, że krety mogą także zawędrować np. na teren naszej działki, sadu czy fragmentu pola. Właściciele terenów zielonych często zmuszeni są podejmować starania zmierzające do wyproszenia kretów z należących do nich obszarów. Niestety, rzadko samodzielne próby kończą się pełnym powodzeniem. Nawet, jeśli uda się nam odstraszyć kreta z naszej działki (np. poprzez wytworzenie hałasu płoszącego zwierzę), nie mamy gwarancji, że kret oddalił się w bezpieczne i dostatecznie odległe od naszej posesji miejsce.

Przeganianie kreta amatorską metodą prób i błędów poza niepewną skutecznością ma jeszcze jedną naczelną wadę: jest niezwykle czasochłonne. Jeżeli spostrzeżemy, że na danym obszarze ziemi ślady swojej obecności zostawił kret zwalczanie jego działalności powinno nastąpić tak szybko jak to tylko możliwe. Dlaczego? Otóż, szkody jakie jest w stanie wyrządzić nawet jeden kret w ogrodzie mogą sięgnąć ogromnych rozmiarów! Poza przekopanymi grządkami czy przerzuconą ziemią i rzucającymi się w oczy kopcami najpoważniejsze są straty niewidoczne na pierwszy rzut oka. Należą do nich uszkodzenia korzeni roślin oraz wydrążone pod ziemią korytarze. Trudno jest odbudować to, co zniszczy buszujący kret w ogrodzie… Toteż wszystkim zmagającym się z problemem obecności kretów w ogrodach, sadach czy na działkach doradzamy skorzystanie ze specjalistycznych usług DDD.

Wybierając naszą ofertę, masz pewność że rozwiążemy problem obecności kretów – fachowo, szybko, skutecznie i rzetelnie! Na świadczone przez naszą firmę usługi otrzymasz Gwarancję 100% Satysfakcji! To znaczy, że słowa, które tutaj czytasz nie są pustą obietnicą, lecz opisem tego jak profesjonalnie zrealizowane zostanie Twoje zlecenie! Aby omówić szczegóły skontaktuj się z nami: 799-395-457!

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.