Skontaktuj się z nami!

Jak złapać kunę?

W żargonie pracowników sektora DDD funkcjonuje suchar: „Jak złapać kunę? Bardzo trudno”. Przekonali się o tym nasi Klienci, którzy wielokrotnie i bezowocnie próbowali pozbyć się tego gryzonia z należącego do nich terenu.

Na pierwszy rzut oka kuna wydaje się całkiem sympatycznym zwierzątkiem – do czasu. W chwili, gdy odkrywamy wyrządzone przez nią szkody, do których bodaj najczęściej należą przegryzione przewody samochodowe, niemal automatycznie zadajemy sobie pytanie o to jak odstraszyć kunę – szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Pojawieniu się kun w okolicy ulubionych przez te gryzonie przewodów naszych pojazdów można zapobiec poprzez umieszczenie (najczęściej pod maską samochodu) urządzeń wykazujących działanie odstraszające. Sposób ten nie przybliża nas jednak do odpowiedzi na pytanie: jak złapać kunę? Czasem Klienci pytają: czemu kuny powinno się wyłapywać… Otóż, zgodnie z obowiązującymi standardami po złapaniu zwierzęcia powinno się je w godny i jak najmniej stresujący je sposób przetransportować w bezpieczną okolicę. Pamiętajmy, że kuny nie tylko szkodzą, ale również wykonują pożyteczną pracę, w ramach której oczyszczają przestrzeń z niepożądanej obecności szczurów i myszy.

Klienci, którzy pytają nas o to jak złapać kunę są przekonani, że jest to zadanie niemal niewykonalne. Uczciwie przyznajemy, że jest to trudne, jednak wykwalifikowani pracownicy naszej firmy są w stanie poradzić sobie i z takim wyzwaniem! Zabezpieczeniem dla Ciebie dowodzącym, że działamy aż do skutku jest Gwarancja 100% Satysfakcji! Zaufały nam już tysiące zadowolonych z naszych usług Klientów! Dołącz do ich grona i zadzwoń: 799-395-457!

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.