Skontaktuj się z nami!

Jak usunąć gniazdo os?

Niejeden z naszych Klientów szukał sposobów na to jak pozbyć się os – szybko, sprawnie i samodzielnie. Często okazywało się, że jeżeli stosowana przez Klienta metoda wydawała się szybka i bezkontaktowa (np. zrzucenie gniazda) okazywała się nieskuteczna albo brzemienna w skutki – zdenerwowane atakiem na swoją siedzibę osy formowały rój i żądliły agresora, który ośmielił się naruszyć ich gniazdo…

Czy to oznacza, że zwalczanie os w pojedynkę jest niemożliwe?

Nawet jeżeli przystępujemy do samodzielnego usunięcia gniazda powinniśmy zatroszczyć się o to, aby w pobliżu znajdowała się przynajmniej jedna osoba dorosła, która np. w sytuacji, gdy zostaniemy użądleni przez osy udzieli nam pierwszej pomocy i ewentualnie wezwie karetkę, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Jeżeli zastanawiasz się jak usunąć gniazdo os w sposób jak najmniej zagrażający Twojemu bezpieczeństwu, pamiętaj o odpowiednim stroju. Zorganizuj dla siebie specjalną osłonę twarzy (do nabycia np. w sklepach internetowych). Koniecznie zabezpiecz materiałem szyję, ponieważ użądlenia w tej okolicy są szczególnie niebezpieczne dla człowieka. Upewnij się, czy Twój strój ma długie, ściśle przylegające do nadgarstków rękawy oraz nogawki dokładnie przylegające do kostek. Miej na sobie wysokie, solidne buty. Odzież, którą założysz do walki z osami powinna być wykonana z dostatecznie grubych materiałów, jednak zwróć uwagę na to, aby można było ją łatwo i szybko zdjąć (np. w sytuacji utraty przytomności na skutek użądlenia, kiedy niezbędne jest natychmiastowe udzielenie pomocy).

Szperanie w internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jak usunąć gniazdo os? – jest nieco ryzykowne. Dlaczego? Otóż, przedstawione „złote rady” są ogólne, często nie opierają się na wiedzy, a na niedokładnej obserwacji zdarzeń, bez krytycznej analizy faktów. Co to dla nas oznacza? Jeżeli w odpowiedzi na pytanie jak usnąć gniazdo os przeczytamy: najlepiej zrób to zimą – nic nam z tego nie przyjdzie, jeżeli chcemy rozwiązać problem obecności os, które zagnieździły się w naszej okolicy latem. Nie będziemy przecież czekać do zimy, by usunąć ich lokum…

Jeżeli zastanawiasz się jak zlikwidować gniazdo os tak, żeby uniknąć przykrych konsekwencji powinieneś skorzystać ze wsparcia profesjonalistów! Wiele firm oferuje swoje usługi w zakresie dezynsekcji gniazda os, jednak wyłącznie DEZYNFEUSZ jako jedyna taka ogólnopolska sieć specjalistów daje Ci Gwarancję 100% Satysfakcji! Wybierając naszą firmę, masz pewność, że kompleksowo i bezpiecznie uporamy się z obecnością os w Twojej okolicy!

Szukasz sposobu na to jak usunąć gniazdo os? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści dobiorą najlepszą metodę pracy! Zadzwoń: 799-395-457!

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.