Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się prusaków?

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika jednoznacznie, że osoby, które proszą nas o dezynsekcję często są skrępowane. Obawiają się, że zwalczanie prusaków jest zabiegiem, który zdarzy nam się wykonywać w ich domu po raz pierwszy. Wstydzą się, że to właśnie pod ich dachem zalęgły się robaki… Dobrze wiemy, że prusaki mogą zadomowić się w czystych i zadbanych przestrzeniach, ponieważ nie tyle pojawiają się w nich „samoczynnie” i intencjonalnie, co po prostu wędrują do nich przez szpary, otwory, nieszczelne okna, kratki wentylacyjne, itd. Z czystością przestrzeni lub jej brakiem na ogół mają niewiele wspólnego.

Zanim zadamy pytanie o to jak pozbyć się prusaków powinniśmy zastanowić się nad tym którędy insekty te mogły dostać się do naszego domu. Dzięki uszczelnieniu okien czy załataniu szpar jakimi przedostały się do nas możemy zabezpieczyć się przed ich inwazją w przyszłości.

Walcząc z prusakami konieczne jest zorientowanie nie tylko na teraźniejszość, ale i przyszłość. Owady te intensywnie dążą do zachowania ciągłości pokoleniowej, w związku z czym nawet jeżeli znajdziemy sposób na to jak pozbyć się prusaków, które aktualnie grasują w naszym domu – wkrótce będziemy musieli zmierzyć się z kolejnym pokoleniem i kolejnym… Taka zabawa w ciuciubabkę może nie mieć końca, ponieważ jaja składane przez prusaki na ogół są sprytnie ukryte. Z eliminacją obu pokoleń, które aktualnie znajdują się w Twoim domu (widoczne oraz rozwijające się-ukryte) nie poradzą sobie lepy czy ogólnodostępne środki owadobójcze. Konieczna jest pomoc firmy świadczącej profesjonalne usługi dezynsekcyjne.

Jeżeli szukasz sposobu na to jak pozbyć się prusaków, skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie: 799-395-457 lub napisz do nas przez formularz. Opracujemy dla Ciebie strategię pozwalającą na skuteczną, trwałą i szybką eliminację insektów z Twojego domu!

 

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.