Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się pluskiew?

Sztandarowym przykładem, który często przywołujemy w ramach omawiania działań opisujących zwalczanie pluskiew jest historia naszego Klienta. Zgłosił się on do naszej firmy wyczerpany siedmioletnią (!) samodzielną i bezskuteczną walką z pluskwami. Próbował wszystkiego, co doradzili mu pseudo-specjaliści urzędujący na mało wiarygodnych forach internetowych i podpowiadający jak pozbyć się pluskiew. Nie ograniczał się do stosowania środków zwalczających. Sięgnął po najbardziej radykalne, kosztowne, zupełnie niepotrzebne i nieskuteczne sposoby, czyli remont domu i wymianę mebli… Mimo to pluskwy nadal zatruwały życie Klienta – przez siedem lat.

Wyobrażacie to sobie? Człowiek przez siedem lat rozpaczliwie szuka sposobu na to jak pozbyć się pluskiew i… odnosi permanentną porażkę?

Niestety, przykład ten nie jest odosobniony, ponieważ często ludzie zupełnie bez potrzeby wstydzą się przyznać do obecności pluskiew w ich domu przed osobami z zewnątrz. Tym samym starają się za wszelką cenę znaleźć odpowiedź na pytanie jak pozbyć się pluskiew – samodzielnie i dyskretnie tak, aby wszystko odbyło się w domowym zaciszu. Jednak takie próby eliminacji robactwa niemal zawsze kończą się niepowodzeniem.

Specjaliści pracujący w firmie DEZYNFEUSZ dobrze wiedzą, że jeżeli gdzieś pojawi się pluskwa domowa zwalczanie jej należy wdrożyć fachowo i niemal automatycznie. Wszystkie przeprowadzane przez nas czynności są w pełni dyskretne: na miejsce wykonania zlecenia przyjeżdżamy nieoznakowanym pojazdem, w zwyczajnym ubraniu – specjalistyczne elementy stroju zakładamy dopiero bezpośrednio przed przystąpieniem do zabiegu. Dezynsekcję właściwą każdorazowo poprzedzają oględziny miejsca oraz wywiad z Klientem, dzięki którym zawsze możemy dobrać najlepszą, czyli najszybszą i w pełni skuteczną metodę pracy adekwatną do okoliczności.

Naszemu Klientowi, który samodzielnie zmagał się z pluskwami przez siedem lat pomogliśmy ostatecznie wyeliminować wszystkie pluskwy z jego domu zaledwie w dwie wizyty! Gwarantujemy, że szybko, skutecznie i dyskretnie pomożemy także Tobie! Zadzwoń do nas: 799-395-457!

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.