Skontaktuj się z nami!

Grzyb na ścianie

Grzyb na ścianach domu to problem, z którym próbują się uporać setki tysięcy ludzi w całej Polsce, nie jesteś z tym sam 🙂 Skala jego występowania jest wręcz nieprawdopodobna. Staje się to coraz bardziej niepokojące – o grzybie w mieszkaniu, wilgoci w piwnicy, domu, magazynie czy w miejscu pracy prawie każdy z nas mógł już słyszeć, a ponad 50% z nas tego doświadczyło.

Aby walczyć z grzybem lub wykwitami na ścianie, należy najpierw znaleźć źródło zakażenia. Tuszowanie objawów na niewiele się zda (czyli malowanie i zakrywanie tapetą). Grzyb i tak wróci – prędzej czy później. Choćby nałożyć dziesięć warstw farby, może się to okazać nieskuteczne, a pieniądze, które zainwestujemy w remonty, mogą okazać się pieniędzmi wyrzucanymi w błoto. O niebezpieczeństwie, jakie stwarza hodowanie grzyba, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Warto mieć świadomość konsekwencji dla zdrowia, jakie niesie to ze sobą. Na szczęście istnieją bardzo skuteczne środki zwalczające grzyby ścienne. Do jednych z nich należy elektroosmoza i trzeba przyznać, że prawdopodobnie bije wszystkie dostępne metody na głowę. Dlaczego?

Elektroosmoza to usuwanie grzybów – i ich przyczyny, czyli wilgoci – za pomocą fal elektromagnetycznych. Ten zupełnie prosty koncept okazał się niebywale skuteczny – zostało to potwierdzone już niejednokrotnie nie tylko przez specjalistów z dziedziny budownictwa, ale także (przede wszystkim) przez tysiące użytkowników elektroosmozy.

W jaki sposób przebiega cały proces elektroosmotyczny? To bardzo ciekawe, bo sprawa dzieje się sama, poza naszym zmartwieniem i uwagą. Wystarczy zainstalować stację na poziomie piwnicy lub parteru, tak żeby cały dom był objęty działaniem fal, po czym nie trzeba robić nic, tylko patrzeć jak grzyby znikają ze ścian. Po włączeniu urządzenia dochodzi do zjawiska odwróconej osmozy, a to znaczy, że wilgoć ze ścian ucieka do gruntu. Grzyby znikają, bo źródło problemu zostało zażegnane na dobre! Co najlepsze, dzięki elektroosmozie mamy pewność, że problem już nigdy nie będzie zawracał nam głowy. Elektroosmoza jest energooszczędnym i bezpiecznym dla środowiska rozwiązaniem. Poza tym delikatnie ozonuje powietrze. Dzięki elektroosmozie żyjemy bardziej komfortowo i zdrowo.

Warto rozważyć tę ofertę i zaufać wielu bardzo pochlebnym i sprawdzonym opiniom. Elektroosmoza to innowacja w budownictwie i izolacjach przeciwwilgociowych! I najlepszy sposób na koszmarny grzyb!

Jeśli więc zainteresował Cię nasz wpis napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania! Lubimy pomagać.

Dojazd gratis!
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.