Dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

TY TEŻ JESTEŚ PRZEKONANY, ŻE SPRZĄTASZ SWOJĄ ŁAZIENKĘ DOKŁADNIE?

Niestety musimy Cię zmartwić. Powszechnie dostępne środki czystości nie eliminują wszystkich bakterii i wirusów. A tworzą one realne zagrożenie dla Twojego życia, a nawet zdrowia! Dlatego raz na jakiś czas należy skorzystać z profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń sanitarnych.

Dzięki dezynfekcji wykonywanej przez Dezynfeusza również i Ty możesz zyskać:

 • PRZYJAZNE I WOLNE OD BAKTERII POMIESZCZENIA,
 • CZYSTE I STERYLNE POWIERZCHNIE,
 • WOLNE OD BAKTERII I WIRUSÓW URZĄDZENIA SANITARNE,
 • BEZPIECZEŃSTWO DLA ZDROWIA I ŻYCIA,
 • PEWNOŚĆ, ŻE ZABIEG JEST WYKONANY PROFESJONALNIE,
 • POTWIERDZONĄ BADANIAMI SKUTECZNOŚĆ!
 • KONTAKT Z NAJLEPSZYMI W CAŁYM KRAJU SPECJALISTAMI,
 • GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!
 • DOSTĘP DO NAJSKUTECZNIEJSZYCH ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH!
 • PEŁNĄ DYSKRECJĘ!
 • DŁUGOTRWAŁY EFEKT.

DO KOGO JEST SKIEROWANA NASZA OFERTA?

Dezynfekcji pomieszczeń sanitarnych powinien dokonać każdy, kto chce korzystać z czystych i wolnych od zarazków powierzchni. Od lat wykonujemy dezynfekcję łazienek, kuchni, toalet domowych jak i tych publicznych. Nasi Klienci potwierdzają, że efekty są doskonałe i długotrwałe oraz chętnie rekomendują nasze usługi.

Dlatego, niezależnie od tego czy jesteś po prostu głową rodziny czy też właścicielem hotelu, restauracji, schroniska, szpitala, przedszkola, szkoły, zadzwoń do nas już teraz! Przedstawimy Ci szczegóły, a Ty wskażesz dogodny termin na eliminację wirusów i bakterii z Twojego budynku!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści Dezynfeusza pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po Dezynfeusza. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. Dezynfeusz to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.