Dezynfekcja po padniętych zwierzętach

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja po padniętych zwierzętach

GDY DOMOWE PUPILE ODCHODZĄ…

…lub, gdy w Twojej hodowli umiera członek stada, powinieneś koniecznie zdezynfekować obiekt, w którym przebywały te zwierzęta! To bardzo ważne, ponieważ już gołym okiem widać, że padlina to siedlisko wszelkich insektów i gryzoni. A mikroskop dodatkowo pokazuje nam, że błyskawicznie pojawiają się tam tysiące groźnych wirusów i bakterii!

SŁUSZNY OBOWIĄZEK

Dezynfekcja takich pomieszczeń to bardzo mądry i dobry krok ku bezpieczeństwu i zdrowiu. O jego słuszności, decydują także ogromne korzyści, do których przyczynia się Dezynfeusz! Oto, co zyskujesz:

 

  • HIGIENA I CZYSTOŚĆ,
  • BEZPIECZEŃSTWO DLA ŻYCIA I ZDROWIA,
  • WYELIMINOWANIE ŹRÓDŁA BAKTERII I WIRUSÓW,
  • ZAPOBIEŻENIE EPIDEMII,
  • SZYBKIE I PROFESJONALNE OCZYSZCZENIE POWIERZCHNI,
  • GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM!
  • POMOC SPECJALISTÓW NAJLEPSZYCH W CAŁEJ POLSCE!
  • PEŁNA DYSKRECJA.

NIE CZEKAJ, ZAMÓW OD RAZU!

Naszą usługę należy zamówić jak najszybciej po śmierci zwierzęcia. Wymagają tego oczywiste względy bezpieczeństwa i realne zagrożenie dla życia i zdrowia. Twoje zgłoszenie potraktujemy priorytetowo i nie pozwolimy na siebie czekać. Zadzwoń do nas, wyznacz nam najdogodniejszy termin i znów odzyskaj komfort i bezpieczeństwo!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści Dezynfeusza pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po Dezynfeusza. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. Dezynfeusz to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.